Trener Przygotowania Motorycznego Trójmiasto

Trener Przygotowania Motorycznego Trójmiasto Michał Melcer – Pomagam sportowcom z każdej dyscypliny, na każdym poziomie – od totalnego nowicjusza po poziom mistrzowski zmieniać ciało w prawdziwe maszyny do wygrywania.

Mc Gregor trening MMA
Trening przygotowanie MMA Trójmiasto

Trener Przygotowania Motorycznego Trójmiasto

 

Przygotowanie motoryczne to szerokie pojęcie.

Możemy poprawić wiele parametrów.

Wszystko zależy od Twoich możliwości, potrzeb oraz słabości.

Tak naprawdę to właśnie na tych ostatnich zazwyczaj powinniśmy się skupić.

Bo co z tego, że masz Lamborghini, jeśli jedna z opon jest przebita? 

W ramach mojej oferty możesz otrzymać między innymi:

 

1.Badania mobilności oraz testy funkcjonalne – dzięki nim dokładnie poznam Twoje ciało, jego słabości i potrzeby. To pozwoli nam na zaplanowanie optymalnej strategii. Dzięki temu uzyskamy najbardziej efektywną pracę oraz najlepiej dopasowane ćwiczenia pod Twoje potrzeby.

 

2. Indywidualny plan treningowy – opracuję dla Ciebie plan treningowy, który będzie skutecznie wspierał Twoje cele i pozwolił osiągnąć optymalną kondycję fizyczną.

 

3. Korekcja wad oraz błędów postawy – poprawna postawa jest kluczowa w zapobieganiu kontuzjom i utrzymaniu zdrowia, a także na generowaniu pełni możliwości ciała. Dlatego w mojej pracy skupiam się na jej poprawie.

 

4. Ćwiczenia mobilnościowe – zapewniam kompleksowe ćwiczenia mobilizujące, które poprawią Twoją elastyczność, a także pozytywnie wpłyną na Twoją postawę i samopoczucie.

 

5. Trening siłowy – siła jest podstawą każdego rodzaju treningu, dlatego proponuję skuteczne ćwiczenia siłowe, które poprawią Twoją wytrzymałość i siłę. Jestem trenerem siły, specjalizuję się w Trójboju siłowym oraz pomagam sportowcom budować siłę funkcjonalną pod ich dyscyplinę.

 

6. Praca z narzędziami treningowymi – wykorzystuję różnego rodzaju narzędzia treningowe, które pozwalają na bardziej zróżnicowane i efektywne ćwiczenia.

 

7. Opieka dietetyczna – dieta odgrywa kluczową rolę w osiąganiu celów treningowych, dlatego jeśli jest potrzeba, to dietetyk z mojego zespołu pomoże Ci również na tej płaszczyźnie.

Przygotowanie Motoryczne Trening

Usunięcie słabych ogniw i wymaksowanie cech motorycznych to klucz do sukcesu w sporcie…

Ale aby naprawdę poprawić swoje słabe punkty oraz osiągnąć wysoki poziom sportowy, potrzeba naprawdę konkretnych testów, badań oraz analiz…

A z doświadczenia wiem, że 90% sportowców oraz trenerów nie ma pojęcia, co robi.

Pomagam poprawić między innymi:

 • siłę,
 • szybkość,
 • wytrzymałość,
 • stabilizację,
 • koordynację,
 • gibkość,
 • zwinność,
 • skoczność,
 • mobilność
 • kondycję,
 • wyleczenie i/lub zabezpieczenie przed kontuzjami.

Jeśli chcesz odblokować swój potencjał i wejść na najwyższy poziom, to potrzebujesz odpowiedniego oraz profesjonalnego przygotowania. Dlatego jeżeli chcesz, żebym Ci pomógł lub masz jakieś pytania, to napisz do mnie:

NAPISZ DO MNIE

Trener Przygotowania Motorycznego Trójmiasto

Michał Melcer

Trener przygotowania motorycznego Trójmiasto

Paweł Kaczmarczyk

Paweł-Kaczmarczyk-dsm-druga-strona-medalu

Trener Michał Melcer to jeden z najlepszych trenerów w Polsce. Jego stuprocentowe zaangażowanie, profesjonalne podejście oraz perfekcyjne przygotowanie merytoryczne wyznacza nowy światowy poziom w treningu.

Paweł Kaczmarczyk
Dietetyk, Szkoleniowiec, Publicysta, Trener

Kacper Łapiński

Kacper Łapiński z złotym medalem

Trener Michał Melcer to odpowiednia osoba, która potrafi doprowadzić każdego na sam szczyt własnego celu.

Kacper Łapiński
Mistrz Śląska Juniorów w Wyciskaniu Leżąc, Mistrz Regionu Północnego Juniorów w Judo

Anna Mielke

anna-mielke

Profesjonalne podejście, rzetelna wiedza, ogrom motywacji, luźna atmosfera – tak w skrócie można opisać współpracę z trenerem Michałem. Michał kładzie duży nacisk na indywidualność każdej osoby, bierze pod uwagę każdą wadę postawy, możliwości podopiecznego i jego cele, przy czym jest bardzo otwarty, odpowie na każde pytanie, rozwieje wszelkie wątpliwości i zmotywuje, jak nikt inny. Z Nim dieta i trening nie są niczym koniecznym i ciężkim, a zmiana trybu życia przychodzi z łatwością i przyjemnością, a co najważniejsze – na stałe. Michał zaraża miłością do sportu i patrząc na Niego widać, że jest na odpowiednim miejscu.

Anna Mielke
Brązowa Medalistka Mistrzostw Polski Zachodniej w Wyciskaniu Leżąc oraz Wicemistrzyni Śląska

Aleksander Cirocki

Aleksander-cirocki

Michał to chyba najbardziej pozytywna osoba jaką poznałem. Współpracujemy już około 13 miesięcy i jestem bardzo zadowolony z moich wyników siłowych, jak i przemiany mojej sylwetki. Michał naprawdę potrafi działać cuda, dzięki niemu odblokowałem sobie głowę do ciężkich serii, nie boje się już głęboko siadać z dużym ciężarem ani nie poddaje się w połowie martwego ciągu. Michał układa plany indywidualnie pod każdą osobę i jej słabe punkty, czy wady postawy lub mobilność. A przede wszystkim robi to z pasji i wkłada w to dużo serca i pracy. Naprawdę gorąco wszystkim polecam!

Aleksander Cirocki
Zawodnik Trójboju Siłowego

Krystian Grzywiński

Krystian Grzywiński w stroju kata

Trener Michał to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Jego pozytywne nastawienie, ogromna dawka energii oraz chęć zmienienia świata na sprawniejszy, silniejszy i bardziej wytrzymały sprawia, że każdy trening to czysta przyjemność.

Krystian Grzywiński
Zawodnik Karate Kyokushin, Akademicki Wicemistrz Polski

Maciej Zondziuk

Maciej-Zondziuk

Trafiłem na Michała na mojej siłowni i chłop zmienił całe moje życie. Dzięki niemu jestem w tym miejscu, gdzie jestem. Jestem mu mega wdzięczny za to, co dla mnie zrobił, ile czasu poświęcił, ile serca we mnie włożył. Polecam, najlepszy trener w Trójmieście.

Maciej Zondziuk
Zawodnik Wyciskania Leżąc

Cezary Kray

Cezary-Kray

Michał to świetny trener, ma wielką wiedzę, doświadczenie, dobry motywator, którego potrzebowałem przed Mistrzostwami. Analiza każdego zadania od A do Z. Polecam.

Cezary Kray
Zawodnik Pływania

Paweł Leszczyński

Paweł Leszczyński na ringu

Już parę ładnych lat w sporcie siedzę i cieszę się, że dane było mi spotkać Michała. To trener z mega odpowiednim podejściem i z bardzo dużą wiedzą w sportach wytrzymałościowo—siłowych jak i fitness. Szanuje Go za to, że kładzie duży nacisk na technikę i potrafi zmotywować nawet największego lenia. Mimo że krzyczy i cały czas poprawia, to z czystym sumieniem polecam tego Gościa!

Paweł Leszczyński
Trener i Zawodnik Boksu

Trener Przygotowania Motorycznego Trójmiasto Michał Melcer

Trener Przygotowania Motorycznego Trójmiasto

Zapewniam również pełne wsparcie mentalne, ponieważ sport to w dużej mierze gra psychologiczna. Dlatego też zawsze daje moim klientom pełną opiekę. Zarówno jeśli chodzi o ich ciało, ale także pod kątem psychicznym. Odpowiednia postawa mentalna to klucz do sukcesu. Dlatego też korzystam z hipnozy oraz pomagam nauczyć technik wizualizacji, które mają naukowo udowodnione działanie na sportowcach. Według różnych źródeł około 90% olimpijczyków stosuje wizualizacje w różnym zakresie, a aż 97% z nich wierzy w jej skuteczność. Dlatego jeśli chcesz, abym Ci pomógł, to napisz do mnie:

NAPISZ DO MNIE

Zmień swoje ciało w maszynę do wygrywania

Sprawdź bez zobowiązań propozycję współpracy, którą dla Ciebie przygotuję.

Umów się na konsultację telefoniczną:

Trener Przygotowania Motorycznego Trójmiasto

Trener Przygotowania Motorycznego Trójmiasto – Michał Melcer