Zobacz, co o mnie mówią

Opinie Klientów

Osoby, które zmieniły ze mną swoje życie:

Osoby ze świata sportu:

Trener Michał Melcer to jeden z najlepszych trenerów w Polsce. Jego stuprocentowe zaangażowanie, profesjonalne podejście oraz perfekcyjne przygotowanie merytoryczne wyznacza nowy światowy poziom w treningu.

Paweł-Kaczmarczyk-dsm-druga-strona-medalu
Paweł Kaczmarczyk
Dietetyk, Szkoleniowiec, Publicysta, Trener

Trener Michał Melcer to odpowiednia osoba, która potrafi doprowadzić każdego na sam szczyt własnego celu.

Kacper Łapiński z złotym medalem
Kacper Łapiński
Mistrz Śląska Juniorów w Wyciskaniu Leżąc, Mistrz Regionu Północnego Juniorów w Judo

Profesjonalne podejście, rzetelna wiedza, ogrom motywacji, luźna atmosfera – tak w skrócie można opisać współpracę z trenerem Michałem. Michał kładzie duży nacisk na indywidualność każdej osoby, bierze pod uwagę każdą wadę postawy, możliwości podopiecznego i jego cele, przy czym jest bardzo otwarty, odpowie na każde pytanie, rozwieje wszelkie wątpliwości i zmotywuje, jak nikt inny. Z Nim dieta i trening nie są niczym koniecznym i ciężkim, a zmiana trybu życia przychodzi z łatwością i przyjemnością, a co najważniejsze – na stałe. Michał zaraża miłością do sportu i patrząc na Niego widać, że jest na odpowiednim miejscu.

anna-mielke
Anna Mielke
Brązowa Medalistka Mistrzostw Polski Zachodniej w Wyciskaniu Leżąc oraz Wicemistrzyni Śląska

Michał to chyba najbardziej pozytywna osoba jaką poznałem. Współpracujemy już około 13 miesięcy i jestem bardzo zadowolony z moich wyników siłowych, jak i przemiany mojej sylwetki. Michał naprawdę potrafi działać cuda, dzięki niemu odblokowałem sobie głowę do ciężkich serii, nie boje się już głęboko siadać z dużym ciężarem ani nie poddaje się w połowie martwego ciągu. Michał układa plany indywidualnie pod każdą osobę i jej słabe punkty, czy wady postawy lub mobilność. A przede wszystkim robi to z pasji i wkłada w to dużo serca i pracy. Naprawdę gorąco wszystkim polecam!

Aleksander-cirocki
Aleksander Cirocki
Zawodnik Trójboju Siłowego

Trener Michał to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Jego pozytywne nastawienie, ogromna dawka energii oraz chęć zmienienia świata na sprawniejszy, silniejszy i bardziej wytrzymały sprawia, że każdy trening to czysta przyjemność.

Krystian Grzywiński w stroju kata
Krystian Grzywiński
Zawodnik Karate Kyokushin, Akademicki Wicemistrz Polski

Trafiłem na Michała na mojej siłowni i chłop zmienił całe moje życie. Dzięki niemu jestem w tym miejscu, gdzie jestem. Jestem mu mega wdzięczny za to, co dla mnie zrobił, ile czasu poświęcił, ile serca we mnie włożył. Polecam, najlepszy trener w Trójmieście.

Maciej-Zondziuk
Maciej Zondziuk
Zawodnik Wyciskania Leżąc

Michał to świetny trener, ma wielką wiedzę, doświadczenie, dobry motywator, którego potrzebowałem przed Mistrzostwami. Analiza każdego zadania od A do Z. Polecam.

Cezary-Kray
Cezary Kray
Zawodnik Pływania

Już parę ładnych lat w sporcie siedzę i cieszę się, że dane było mi spotkać Michała. To trener z mega odpowiednim podejściem i z bardzo dużą wiedzą w sportach wytrzymałościowo—siłowych jak i fitness. Szanuje Go za to, że kładzie duży nacisk na technikę i potrafi zmotywować nawet największego lenia. Mimo że krzyczy i cały czas poprawia, to z czystym sumieniem polecam tego Gościa!

Paweł Leszczyński na ringu
Paweł Leszczyński
Trener i Zawodnik Boksu

Osoby, które obserwują mnie na Instagramie:

Osoby, które skorzystały z moich produktów i podzieliły się swoją opinią na Google:

Osoby z Trójmiasta i okolic, które zgłosiły się do mnie na Oferteo:

Trener Michał Melcer